Search
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • :
  • :

من رویدادها را دوست دارم نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان که برای ششمین با…


✅ من رویدادها را دوست دارم ✅

نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان که برای ششمین بار قهرمان رقابت های گرند اسلم #استرالیا شد در حال دادن امضا یادگاری به هواداران در استادیوم .

نواک جوکوویچ صرب در سال ۲۰۰۶ به طور جدی وارد دنیای #تنیس شد. سال ۲۰۱۰ جوکوویچ برای کشورش تاریخ سازی کرد و توانست صربستان را قهرمان دیویس کاپ کند. یک سال پس از آن در سال ۲۰۱۱ یکی از بهترین نمایش ها در تاریخ تنیس مدرن را به نمایش گذاشت.
نواک #جوکوویچ همواره تاکید می کند که کار کردن روی مسائل روحی تاثیر فوق العاده زیادی روی اوج گیری او در دنیای تنیس داشته. او مسئله ای روانی تحت عنوان «تجسم مثبت» را یکی از تاکتیک های خود در دنیای ورزش قلمداد می کند: ” تجسم و فکر کردن به اتفاقات خوب بخش مهمی از دنیای تمامی انسان ها محسوب می شود. من به شدت به این مسئله اعتقاد دارم. شما به چیزهایی که در ذهنتان آن ها را پرورش می دهید، دست خواهید یافت. زندگی این طور پیش می رود.” نواک جوکوویچ خارج از زمین همچنان در حال پیشرفت است. او می گوید قصد دارد به تعداد زبان هایی که آموخته، همچنان اضافه کند. تنیسور صرب در حال حاضر به زبان های آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، صربستانی، کرواسی، بوسنی، مقدونیه ای و مونته‌نگرویی صحبت می کند و در حال یادگیری چینی و اسپانیایی هم هست.

#من_رویدادها_را_دوست_دارم #ilikevents #رویداد#سفر#مسافرت#ورزش#تنیسور#ورزشی#موفقیت#موفق#تجسم#تجسم_مثبت

#tennis#Australia#AustralianOpen#race#Sport#event#Djokovic#grandslam#finals#ausopenSource
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *