Search
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
  • :
  • :

مهدی سوری به عنوان قهرمان رقابت های تنیس جایزه بزرگ آقایان معرفی شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: در حالی رقابت های تنیس جایزه بزرگ آقایان به میزبانی هیات تنیس البرز برگزار شد که از بین تنیسورهای راه یافته به فینال بازیها مهدی سوری موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

در آخرین روز این دوره از رقابت ها مهدی سوری با نتیجه ۲ بر صفر از سد حریف خود عبور کرد و قهرمان شد ، سینا مقیمی در جایگاه دوم ایستاد . امیر حسین بادی و حسام اسمعیل یزدی نیز مشترکا عنوان سوم مشترک را از آن خود کردند.

در بخش دو نفره نیز تیم های امیر حسین بادی و محمد مهبد قهرمان شدند ، سینا مقیمی و مهدی سوری صاحب عنوان نائب قهرمانی شدند و زوج مرتضی معظم – ارسلان قمی و پوریا آصف زاده – کیا کهنمویی عنوان سوم مشترک را بدست اوردند.

به این ترتیب این دوره از رقابت ها با معرفی نفرات برتر پایان یافت.

مراسم اختتامیه این دوره از رقابت ها با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان ، کامیار کیمیایی دبیر فدراسیون ، محسن خداپرست سرپرست سازمان لیگ تنیس کشور ، عباس زارع رئیس هیات تنیس استان البرز ، جعفر سهرابی دبیر هیات تنیس استان و علاقه مندان در پایگاه قهرمانی استان البرز برگزار و با اهداء جوایز نقدی از نفرات برتر تقدیر شد.

در این دوره از رقابت ها بیش از ۱۲۰ تنیسور از استان های تهران ، البرز ، خراسان رضوی، آذربایجان غربی، اصفهان، کرمان ، فارس ، هرمزگان ، زنجان ، قزوین، همدان ، مازندران ، آذربایجان شرقی و قم در بخش انفرادی و دو نفره با یکدیگر مسابقه دادند

این مسابقات به مدت ۱۰ روز در پایگاه قهرمانی استان البرز برگزار شد.

یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده مهدی ملک زاده داور نشان سفید کشورمان بود
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *