Search
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • :
  • :

علاقه مندی تنیسورها برای حضور در مسابقات جای خوشحالی دارد

علاقه مندی تنیسورها برای حضور در مسابقات جای خوشحالی دارد

تنیسور تیم پایا چوب تبریز گفت: تنیسورها با علاقه مندی زیادی در مسابقات بانوان حضور پیدا می کنند. 

صدف صادق وزیری بهترین تنیسور ایران و بازیکن تیم پایا چوب تبریز پس از قهرمانی در ششمین دوره رقابت های جام حذفی تنیس بانوان گفت: خوشبختانه مسابقات جام حذفی تنیس باشگاهها و آزاد کشور با استقبال ۲۴ تیم و به مدت یک هفته در جزیره کیش برگزار شد و در نهایت توانستیم با برتری مقابل ام تی ای الف تهران عنوان قهرمانی بازیها را از آن خود کنیم. 

این دوره از رقابت ها در سطح خوبی برگزار شد و تا مرحله نیمه نهایی به راحتی مقابل سایر تیم ها به پیروزی رسیدیم و در مرحله نیمه نهایی با حضور رقیبان اصلی برای رسیدن به فینال با تیم آرام الماس بهفر (الف) به میدان رفتیم تا در پایان با پیروزی در این دیدار مجوز حضور در فینال را بدست آوردیم.

وی افزود: یکی از بهترین اتفاقاتی که در مسابقات شاهد آن بودیم استقبال و علاقه مندی تنیسورها برای حضور در بازی ها بود که ششمین دوره رقابت ها با حضور ۲۴ تیم آغاز شد. 

صادق وزیری ادامه داد: با پایان این رقابت ها خود را برای حضور در جدول اصلی مسابقات بین المللی تنیس جوانان که از روز دوشنبه ( ۱۱ بهمن ماه) آغاز می شود آماده می کنم . این مسابقات از اهمیت زیادی برایم برخوردار است به همین دلیل تمام تلاشم را برای تکرار عنوان قهرمانی به کار می گیریم .

وی تصریح کرد: در حال حاضر رنکینگ ۴۳۶ فدراسیون جهانی را در اختیار دارم و تمام تلاشم رسیدن به جمع ۳۰۰ تنیسور برتر دنیا است . نسبت به تمام حریفانم در این مسابقات شناخت کامل دارم و امیدوارم با قهرمانی جایگاهم را ارتقاء دهم. 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *