Search
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
  • :
  • :

تکرار پیروزی نمایندگان کشورمان در مسابقات تنیس زیر ۱۳ سال غرب آسیا

نمایندگان کشورمان روز دوم مسابقات تنیس غرب آسیا را نیز با پیروزی پشت سر گذاشتند.

در ادامه برگزاری رقابت های تنیس زیر ۱۳ سال غرب آسیا در اماذات ، تنیسورهای کشورمان صبح دیروز به مصاف حریفان خود رفتند.

در نخستین دیدار بخش انفرادی ، ماندگار فرزامی از ایران با نتیجه ( ۰-۶ و ۰-۶ ) مقابل زهرا خفاجی از عراق به پیروزی رسید، امیرعلی قوام از ایران با نتیجه ( ۲-۶ و ۱-۶ ) مجد عامر از سوریه را برد و کسری رحمانی از ایران با نتیجه ( ۲-۶ و ۰-۶ ) سلمان عبدالرحمن از اردن  را شکست داد و هانا سلطانی از ایران نیز با نتیجه (۰-۶ و ۲-۶) مقابل عایشه ال بوسایدی از عمان به پیروزی رسید.

به این ترتیب تنیسورهای کشورمان در بخش انفرادی به کار خود پایان دادند و امروز پس از استراحت در راند نخست بخش دو نفره ، در راند دوم با حریفان خود دیدار می کنند.

کسری رحمانی و امیرعلی قوام در بخش پسران و ماندگار فرزامی و هانا سلطانی در بخش دختران با هدایت و مربیگری فریبا سفید باف و تونی اندرویچ از کرواسی در این مسابقات شرکت خواهند کرد.

نمایندگانی از امارات ، ایران، عراق، عربستان سعودی، بحرین، اردن، عمان، یمن، لبنان، سوریه و افغانستان در این دوره از مسابقات حضور دارند.

این مسابقات به مدت ۱۱ روز به میزبانی امارات برگزار می شود.

یاد اور می شود: سرداوری این دوره از رقابت های بر عهده شروین صفوی داور نشان سفید کشورمان است و سید امیر برقعی مدیر توسیعه تنیس در غرب آسیا و آسیا میانه ، به عنوان نماینده فدراسیون جهانی حضور دارد.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *