Search
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
  • :
  • :

تقویت ذهنی بازیکنان جوان تنیس

تقویت ذهنی بازیکنان جوان تنیس

برای تقویت ذهنی بازیکنان جوان تنیس کتاب روانشناسی به راهنمایی های ساده و روش های تفکر برای غلبه بر شرایط بحرانی در یک مسابقه کمک خواهد کرد.

البته، راه های دیگری برای بهبود مهارت های ذهنی بازیکنان جوان وجود دارد.

متوجه شوید که بچه ها فوق العاده ساده و بی عیب و نقص هستند. اگر آنها یک مسابقه آسان را در یک مسابقه از دست بدهند، آنها بعدا به شما خواهند گفت که آنها همیشه توپ های راحت را از دست می دهند.

من به یاد دارم تماشا بازی یک دختر ۱۲ ساله ای که بعدا گفت او در بازی اش بسیار ناامید شده بود. من فکر نمی کردم که خیلی بد بود، اما او سعی کرد من را متقاعد کند که او ۸ یا ۹ دبل فوت را انجام داد.
پدرش بازی را ضبط کرده بود و بعد از آن ما تماشا کردیم ، متوجه شدیم که او تنها دو خطا انجام داده بود ..

چیزهایی مثل این اتفاق می افتد، زیرا احساسات قدرتمند ناامیدی را به چیزی وحشتناک تبدیل می کنند.

واقعیت به طور کامل تحریف می شود و خطر وجود دارد که بازیکن شروع به اعتقاد به ادراک های تحریف شده خود کند، بنابراین اعتقادات محدود می شود.

بنابراین نکته کلیدی برای والدین و مربیان این است که دو بازی با بچه ها بازی کنند: یکی از آنها غیر واقعی است؛.

تقویت ذهنی بازیکنان جوان تنیس

تقویت ذهنی بازیکنان جوان تنیس

بازی غیر واقعی بازی کنید—–

او را وارد یک مسابقه سطح پایین کنید تا در مسابقه پیروز شود .

آندره آگاسی مجبور به بازی در مسابقات چلنجر شد تا اعتماد به نفس خود را دوباره به دست آورد. هیچ چیز در تکنیک سکته مغزی یا دانش استراتژی تنیس تغییر نکرده بود و او به اندازه کافی مناسب بازی کردن بازی های ۳ سته بود، اما او به تایید نیاز داشت که برنده باشد، هرچند که برنده شد.

ذهن در نهایت تنها برنده و نه شرایط را به یاد می آورد. همانطور که ذهن غیرواقعی می تواند اعتماد به نفس خود را از بین ببرد، می تواند اعتماد به نفس را از طریق برندهای غیر واقعی به دست آورد.

پسرتان را تشویق کنید و به او اعتماد کنید، هنگامی که او اشتباه می کند، متوجه شوید که او موفق بوده است. این یک آگاهی خوب و تمرین برای مدتی طول می کشد تا این الگوی خودکار که در ذهن ما وجود دارد را تغییر دهد.

اگر گاهی اوقات متوجه می شوم که بازیکنانم (به ویژه دختران) در خلق و خوی خوبی نیستند، من آموزش آنها یا (اصلاح کردن آنها) را متوقف می کنم؛ در عوض، من منتظر می مانم تا آنها یک شات خوب را بزنند، و سپس من در مورد آن نظر خواهم داشت.

این که چگونه آگاهی خود را از اشتباهات به عکس های خوب تغییر می دهم. حالت و انرژی آنها بهبود می یابد.

بازی دیگری که شما باید بازی کنید، بازی واقع گرایانه است.

بازی واقع گرایانه———

بچه های کوچک (تا ۱۴ یا ۱۶ ساله) اغلب آن را دریافت نمی کنند. ذهن عاطفی آنها به آنها می گوید که همه ضربه های آسان را از دست دادند و شما به آنها می گوئید که آنها ۲ بار از دست رفته و ۵ ضربه خوب به دست آورده اند.

برای من با نشان دادن نمونه های موفقیت و آمار از بازیکنان برتر موفقیت آمیز بوده است.

من نشان داده ام که تعداد زیادی از این بازیکنان در طول ۲۰ بازی در طول یک سال ضرباتی را از دست می دهند ، چند بازی در یک مجموعه از دست می دهند و هنوز هم برنده هستند، چند توپ ساده که از دست می دهند و هنوز برنده می شوند. .

من نشان می دهم که بچه ها سرانجام آمار خود را نشان می دهند و ثابت می کنند که شما همیشه نمی توانید بازیکنان پایین تر را راحت مغلوب کنند.

تجربه نشان داده برای اثبات به بچه ها (از طریق فیلم، آمار و سایر اسناد) بسیار بهتر از تلاش برای متقاعد کردن آنها است.

از آنجا که در نهایت شما نیاز دارید که بچه ها با واقعیت هماهنگ شوند، بنابراین آنها اعتقادات محدودی را ایجاد نمی کنند .

این چیزی است که من “پذیرش” می نامم. این بدان معنی است که شما واقعیت را قبول میکنید و با آن مبارزه نکنید.

این بدین معنی است که قبول کنید که خواسته های شما به زودی نتیجه خواهد رسید (و نه امروز، فردا یا هر زمان)،.

در نهایت شما باید فکر خود را تعطیل کنید و فقط بازی کنید. یک بازیکن نیاز به ورود به منطقه برای بهترین عملکرد دارد ، که در آن هیچ تفکر و بدون مهارت های ذهنی وجود دارد. شما افکار خود را نظارت نمی کنید، لازم نیست زمان نفس کشیدن را از دست بدهید، فقط بازی کنید.

بنابراین، در نهایت، یک بازیکن باید یاد بگیرد که فکر نکند و به طور خودکار بازی کند، فقط برخی از الگوهای تاکتیکی را متوجه شود و مطابق آن سیاست های خود را در زمین پیاده کند ..

این یک سفررویایی به این مرحله است، اما اکنون و حتی زمانی که یک بازیکن جوان است اتفاق می افتد.

 

ترجمه : کیوان علی اکبر
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *