Search
یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
  • :
  • :

اعلام رنکینگ برترین های تنیس کشور در رده سنی زیر ۱۶ و ۱۸ سال دختران؛ پرنیا رکن آبادی و فاطمه سادات زنجانی در صدر جدول ایستاد

از سوی کمیته مسابقات ، جدول رنکینگ رده های سنی زیر ۱۶ و ۱۸ سال دختران تا پایان مسابقات قهرمان کشور اصفهان اعلام شد.

بر این اساس در رده سنی زیر ۱۶ سال ،  پرنیا رکن آبادی از اصفهان  با ۸۰۰ امتیاز ، مینه ماردوسیانس از تهران با ۵۰۵ امتیاز و جیران رشیدی خرم از کرمان با ۴۸۲.۵ امتیاز در جایگاه اول تا سوم ایستادند.

همچنین ماندگار فرزامی  از تهران  با ۴۷۵ امتیاز، سروین بازگیر از البرز با ۳۳۷.۵ امتیاز، اریکا جعفر از تهران با ۳۲۵ امتیاز، هانا سلطانی از قزوین  با ۲۸۰ امتیاز  ، مهرانه ظهوریان از خراسان رضوی  با ۲۷۰ امتیاز ، دنیا عامری از تهران  با ۲۵۰  امتیاز و مهرسا چاووشی  از اصفهان  با ۲۴۵ امتیاز جایگاه چهارم تا دهم را به خود اختصاص دادند.

در جدول رنکینگ زیر ۱۶ سال دختران ۶۶ تنیسور حضور دارند.

در رده سنی زیر ۱۸ سال نیز ،  فاطمه سادات زنجانی از تهران  با ۶۰۰ امتیاز ، سارا قبادی از تهران با ۵۵۵ امتیاز و پادنا قورچیان از البرز با ۵۴۰ امتیاز در جایگاه اول تا سوم ایستادند.

همچنین پرنیا رکن آبادی  از اصفهان  با ۳۹۰ امتیاز، سیده آرشین خادم از البرز با ۳۳۷ امتیاز، مینه ماردوسیانس از تهران با ۳۴۵ امتیاز، نسترن چوبینه از فارس  با ۲۷۵ امتیاز  ، جیران رشیدی فرخی از کرمان   با ۲۷۵ امتیاز ، مشکات الزهراء صفی از البرز  با ۲۵۰  امتیاز و بینظیر رشید فرخی  از کرمان  با ۲۴۲.۵ امتیاز جایگاه چهارم تا دهم را به خود اختصاص دادند.

در جدول رنکینگ زیر ۱۸ سال دختران ۶۶ تنیسور حضور دارند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *